BGТruckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trucks Cars Games
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Join Us On Facebook / Присъединете се към нас във Facebook

 

 BG MAP (original map edited by salama96)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
salam96
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 69
Age : 36
Местожителство : j
Registration date : 06.09.2010

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 10:27 am

Почнах да правя една карта за LS 2011 ако ми помогнете ще стане по бързо имам няколко въпроса защото днеска запознах да работя с тази програма и не разбирам много

1.Как мога да махна тревата от някои места и никога повече да не излизат
2.Как мога да направя завой с асфалта смисъл имам i3d файл е един асфалт обаче искам да направя завой на едно място а i3d файла е прав има ли начин да някакъв начин да направя с този i3d файл завой
Върнете се в началото Go down
CASE
LS Mod Team
LS Mod Team
CASE


Брой мнения : 326
Age : 37
Местожителство : Bekterkazurbaidjan
Registration date : 11.09.2010

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 5:46 pm

Първо за да започнеш да правиш карта трябва да си запознат много с програмата и след това да правиш карта. И няма да питаш как се трие трева или как да направиш завой след като ти е една права файла колкото и да се мъчиш няма да стане завой . Има пакет с асфалтова настилка има прави и завой и си поставяш на желаното място на картата . Другото което е че трябва да се добавят култури на тази карта .
Само едно ще ти кажа доста трудно е да се направи карта не е толкова лесно колкото се вижда , но ти си знаеш щом си решил да правиш карта , но знай че бая зор ще има докато направиш .
Има отбор който прави карта и скоро ще бъде готов и качен .

Пожелавам ти приятна работа по картата.
Върнете се в началото Go down
salam96
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 69
Age : 36
Местожителство : j
Registration date : 06.09.2010

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 7:00 pm

От къде мога да намеря този пакет и ако може да дадеш линк към i3d файлове
Върнете се в началото Go down
CASE
LS Mod Team
LS Mod Team
CASE


Брой мнения : 326
Age : 37
Местожителство : Bekterkazurbaidjan
Registration date : 11.09.2010

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 7:40 pm

Има толкова сайтове само трябва малко да се поразровиш . И искам да те питам ти каква карта правиш от 0 ли почваш или просто си харесал някоя карта и само ще смениш някой неща.
Върнете се в началото Go down
salam96
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 69
Age : 36
Местожителство : j
Registration date : 06.09.2010

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:06 pm

Ми почнах да редактирам оригиналната карта ще направя да прилича на селото ми Very Happy

Еdit: Ми търсих за i3d файлове но не намирам изкарва ми за 3ds и там някви други
Върнете се в началото Go down
cvesko
LS Mod Team
LS Mod Team
cvesko


Брой мнения : 205
Age : 26
Местожителство : Montana
Registration date : 28.04.2009

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 4:30 am

колега и аз съм се заел но пътищата все още не съм пипал иначе съм направил Блокове с посев ще оставя и няколко празни да не е сичко фулл Very Happy иначе може да ми е от полза ако намериш инфо дай линк плс Smile
Върнете се в началото Go down
salam96
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 69
Age : 36
Местожителство : j
Registration date : 06.09.2010

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 4:01 am

Някой може ли да ми помогне как тези оградените черти да мърдам смисъл искам номер 1 да преместя малко напреде и номер 2 малко наляво като минавам от пътя да не се отварят а като се доближа до тях да се отварят http://store.picbg.net/pubpic/79/B6/06efa7512e6e79b6.JPG
Върнете се в началото Go down
landwirtschafts
Новобранец
Новобранец
landwirtschafts


Брой мнения : 36
Age : 29
Registration date : 04.08.2010

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 4:37 am

До името на файла има 1 плюс, цъкваш на него и ти се появяват други имена.От там избираш кой файл да зъвъртиш.
Върнете се в началото Go down
salam96
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 69
Age : 36
Местожителство : j
Registration date : 06.09.2010

BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 5:12 am

Не си ме разбрал аз мога да завъртя ама ме интересуват тези оградените с червено как да ги намаля или да ги мърдам това излиза мисля че само ако е с script модела
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





BG MAP (original map edited by salama96) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG MAP (original map edited by salama96)   BG MAP (original map edited by salama96) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
BG MAP (original map edited by salama96)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Download BG MAP (original map edited by Mr.Veselinov)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGТruckers :: Downloads BG made mods-
Идете на: