BGТruckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trucks Cars Games
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Join Us On Facebook / Присъединете се към нас във Facebook

 

 Въпроси свързани с играта / Questions

Go down 
+36
Volvo FH
Райков
Mercedes Fan
zeron
legasy
-Petrov-
Mercedes_maniaka
Luben Trakara
CASE
Fursty
.....Г-н Николов
dozer4o
Scania [V8]
pvdj78
GUZARA
matstar
n0_s0uNd
chocho1991
bobi123
AnimaL` PartizaN`
ivo cska
AMG Power !
salam96
BG_Driver
Lavis
LanCeR
stivi
bmw_m_3
kokimaster
Caileslinn
-Г-н Цуцеков!
KRAKOMOBILA
-Г-н Славчев!
nikola_1996
m1rkata
Role[X].
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПон Юли 23, 2012 6:52 am

Компютъра ти е слаб?
Върнете се в началото Go down
bobi123
Moderators LTD
Moderators LTD
bobi123


Брой мнения : 1588
Age : 29
Местожителство : Germany,Munchen
Registration date : 22.01.2010

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПон Юли 23, 2012 8:24 am

Role[X]. написа:
Компютъра ти е слаб?
Преди нямах проблеми:
1GB Видео
4GB Рам
2,5 Процесор
Върнете се в началото Go down
http://bobi1312.picturepush.com/
Fursty
Международен шофьор
Международен шофьор
Fursty


Брой мнения : 437
Age : 26
Местожителство : Paradise City ;)
Registration date : 06.04.2011

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 7:53 am

Не не е от копютъра... Защото преди, на стария ми комп, нямах такъв проблем, а един мой приятел със същите параметри го имаше...

Абе някои играл ли е играта с Force Feedback - яко ли е ? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 9:00 am

You don'say. Аз в началото като си купих нов волан си включих Force Feedback-a скачам на спирачката и няма никой... Изключих го и всичко стана нормално иначе други проблеми не съм имал. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Volvo FH
Кошмара на Казанлък!
Кошмара на Казанлък!
Volvo FH


Брой мнения : 1864
Age : 30
Местожителство : Казанлък
Registration date : 07.08.2008

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 10:13 am

На 7-ца ще тръгне ли ?
Върнете се в началото Go down
-Г-н Цуцеков!
Администратор
Администратор
-Г-н Цуцеков!


Брой мнения : 2461
Age : 30
Местожителство : Панагюрище и околностите :D
Registration date : 03.07.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 10:51 am

Да!
Върнете се в началото Go down
http://www.trucker.all-up.com
Volvo FH
Кошмара на Казанлък!
Кошмара на Казанлък!
Volvo FH


Брой мнения : 1864
Age : 30
Местожителство : Казанлък
Registration date : 07.08.2008

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 10:43 am

Имам проблем ... Инсталирах си играта, тя тръгва, но стига до там където се избира в кой профил искаш да играеш, моят е само 1 и не иска да го отваря ... Нито напред, нито назад. Трябва да излизам с Alt + F4. Някой може ли да ми каже защо става така ?
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 7:32 pm

Пач сложил ли си? ( Този, който е при крака. )
Върнете се в началото Go down
Volvo FH
Кошмара на Казанлък!
Кошмара на Казанлък!
Volvo FH


Брой мнения : 1864
Age : 30
Местожителство : Казанлък
Registration date : 07.08.2008

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeВто Сеп 11, 2012 4:12 am

Не мога да те разбера нещо ... Я ми пиши ЛС Smile
Върнете се в началото Go down
.....Г-н Николов
Професионалист
Професионалист
.....Г-н Николов


Брой мнения : 134
Age : 25
Местожителство : Silistra, Kalipetrovo City
Registration date : 12.10.2011

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeСъб Сеп 29, 2012 9:08 am

Търся Caceres Roads който го има би ли ми го пратил на скайп d-ivanov98 Smile) Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
dqvol4eto_koko
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 2
Age : 30
Местожителство : Dimitrovgrad - Bulgaria
Registration date : 30.04.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeВто Ное 13, 2012 3:41 am

колите ми нетрагва помогнете pale
Върнете се в началото Go down
yokohamaBG
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 1
Age : 26
Местожителство : Razgrad, Bulgaria
Registration date : 18.11.2012

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeНед Ное 18, 2012 10:31 am

Пичове помогнете. Преди 1-2 години бях я играл тази игра и нямах проблеми с слагането на колите а само с маповете. Сега пак почнах да я играя мапове сложих и ми излизат апък с колите се на*ба работата не ми излизат пък ги слагм както трябва. Направил сам нали нова папка AddOns и в нея Autos, поставям колата но не я намирам като си избирам за фрее риде
Върнете се в началото Go down
abs0lu7e
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 1
Age : 29
Местожителство : Burgas
Registration date : 29.03.2013

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeСря Апр 03, 2013 11:56 am

Пичове помогнете Smile С windows 7 съм и като я инстална и щракам да влизам и ми става черен екрана за 1 сек и след това ме изхърля от играта ... Моля помогнете Smile
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeСря Апр 03, 2013 8:35 pm

Трябва да сложиш всичко от папката крак в папката на играта иначе не тръгва.
Върнете се в началото Go down
legasy
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 15
Age : 34
Местожителство : асеновград
Registration date : 02.04.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeЧет Юли 04, 2013 12:35 am

Колеги някой може ли да ми каже как да сложа карти (трасета) на Wr2 на Windows 7 понеже Wr2manager е за XP ? благодаря предварително !
Върнете се в началото Go down
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Ное 20, 2015 4:59 am

Здравейте! Онзи ден се сетих за тази златна игрица,та реших да си я дръпна. Поразгледах сайтовете,дръпнах си някоя друга кола и карта и тъкмо щях да пиша как се добавят модове,но се сетих,че тук има полезно инфо. Та както и да е,разбрах за модовете,играта си върви за сега добре,но не ми прави сейфове? Проблема е стар,но не си спомням как точно се оправяше. Предполагам по-запознатите знаят,ако е удобно нека споделят за решение на проблема. А и,ако може да ме подсетите за варианта с кинтите,че не ми се играе кариера,искам да си карам айляк Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Ное 20, 2015 5:17 am

Пробвай с моя сейф да видим дали ще се оправи: http://dox.bg/files/dw?a=cbdb5ee52d
Върнете се в началото Go down
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Ное 20, 2015 5:44 am

Role[X]. написа:
Пробвай с моя сейф да видим дали ще се оправи: http://dox.bg/files/dw?a=cbdb5ee52d

Знаех си,че ти ще се отзовеш! Само,че не помня къде се слагаха сейфовете... Сега обаче открих един друг проблем,който ме изнервя-не мога да подкарам играта със волана,тоест в настройките ми дава педалите под грешни команди... При стария волан нямах такива проблеми. Сега съм Canyon CNG GW3 и при някои игри,сякаш не ми разчита правилно командите,както е във случая. Волана го взех от olx за 25лв,без драйвери,момчето каза,че е изгубил диска. Та проблема е следния-пускам играта и без да съм натиснал педала за газта тя сама си дава газ,а когато натисна спирачката спира да дава газ и тръгва,но в момента в който си махна крака от педала,колата спира и пак се форсира(ако съм на свободна,ако не съм спира сама). Ето и снимка: Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Untitled Без волан не ми се играе тази игрица...
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Ное 20, 2015 9:35 am

Ха! Това да ти е проблема. Стария ми волан е същия и имам няколко диска с драйвери. Утре ще ги изнамеря и ще ти пратя драйвери. А за сейфовете WR2-Saves в директорията на играта. Smile
Върнете се в началото Go down
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Ное 20, 2015 9:48 am

Role[X]. написа:
Ха! Това да ти е проблема. Стария ми волан е същия и имам няколко диска с драйвери. Утре ще ги изнамеря и ще ти пратя драйвери. А за сейфовете WR2-Saves в директорията на играта. Smile
Златен си! Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 256765 Сейфа го сложих,за сега няма проблеми,остана само да оправим педалите. Прерових целия нет и не успях да намеря нито едно решение,никъде няма хора със моя проблем.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Ное 20, 2015 10:04 am

Сега като погледнах снимката ми се изясни и си спомням.. Това е проблема на комбинираните педали. Може би е от драйвера. Слагал ли си драйвера?
Върнете се в началото Go down
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeПет Ное 20, 2015 10:19 am

Role[X]. написа:
Сега като погледнах снимката ми се изясни и си спомням.. Това е проблема на комбинираните педали. Може би е от драйвера. Слагал ли си драйвера?
Дръпнах едни от нета,но без съществена промяна,както е очевидно. То дори в тези драйвери няма нищо,тоест няма опция да се тестват педалите,волана и прочие,само е инсталираха и толкова. Във директорията на играта има някакъв текстов документ под името CtrlMappings,но нищо не разбирам,да не би от там нещо да се прави?
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
Райков
Ветеран
Ветеран
Райков


Брой мнения : 764
Age : 25
Местожителство : Nicosia
Registration date : 01.07.2012

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeНед Ное 29, 2015 4:33 am

Гледам че сте писали в тази тема и си викам да задам и аз един въпрос за който в интернет чета доста неща, може ли да се използва H-shifer в играта? И ако да, как става?
Върнете се в началото Go down
mitkodimko
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 2
Age : 20
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 10.11.2018

Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitimeСъб Ное 10, 2018 6:17 am

Здравейте играя играта от както излезна но на скоро преинсталирах компа и си инсталирах играта на ново в момента съм инсталирал 1.28 версия но както и да е

Имам проблем който е

Когато натисна върху играта тя тръгва зарежда докато не стане време за създаване на профил и щом натисна създаване играта просто спира нито мишка се мести нито нищо и даже не мога да излезна от играта без да изключва компютъра
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта / Questions    Въпроси свързани с играта / Questions  - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси свързани с играта / Questions
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGТruckers :: World Racing 2-
Идете на: